Tantsuõpe

Võistlusrühmad

Võistlusrühm on esinemis- ja võistlussuunitlusega rühm, kuhu pääseb konkursi alusel. Rühm treenib sõltuvalt vanuseastmest vähemalt kolm korda nädalas põhiaine tundides ning lisaks osalevad õpilased lisaaine tundides.

Seoses esinemis ja võistlustegevusega toimub lisaks põhi ja lisaaine tundidele esinemis-, kostüümi- valgus- jms. proove, mis kuuluvad rühma tegevuste juurde.Võistlusrühmad on tantsukooli esindusrühmad, kellel on kohustus tantsukooli esindada nii Eestis, kui välismaal toimuvatel võistlustel. Võistlusrühma liikmed on motiveeritud, pühendunud ning kohuse- ja vastutustundlikud enda ja oma rühmakaaslaste vastu.

KOIT TANTSUKOOL ootab võistlusrühma õpilaste vanematelt koostööd ja toetavat suhtumist. Rühma kuulumine on privileeg ning  parim tulemus saavutake tantsukooli, õpilase ja pere koostööl. Võistlusrühmal toimub koos teiste kooli õpilastega kaks korda aastas praktikaanalüüs, kus kooli õpilased näitavad ette poolaasta jooksul õpitu ning toimub ettenäidatu analüüs ja tagasisidestamine. Detsembris ja mais toimub kohustuslik esinemispraktika KOIT TANTSUKOOLI etendusel/lavastusel/kontserdil. Õppeaasta lõpeb aineeksamitega ning kõik õpilased läbivad kaks korda aastas füsioterapeudi vastuvõtu.

 

Põhiained:

 

Treeninguks vajalik treeningriietus: 

 

Asukohad:

 

Loe vanuseastmete selgitust!

Vaata tantsustiilide tutvustust!