TALLINN-Kõik saalid
RÜHM
ESMASPÄEV
TEISIPÄEV
KOLMAPÄEV
NELJAPÄEV
REEDE
Kesklinn 7-9 aastased (Aste 2.1)
10.00-11.00 KS-akrobaatika
10.00-11.00 KS-tantsutehnika+rep
10.00-11.00 KS-tantsutehnika
Viimsi-Beebikool mitte kõndivad*
10.00-11.00 V
Viimsi-Beebikool kõndivad *
11.00-12.00 V
Kesklinn Vanem+beebi (mitte kõndivad)
11.00-11.40 KS
11.00-11.40 KS
Kesklinn Vanem+ väikelaps (kõndivad)
11.45-12.25 KS
11.45-12.25 KS
Täiskasvanute Reet Paaveli balletitund
12:00-13:30
Viimsi 3/4-6 aastased
18.00-18.45 V
18:00-18:45 V
Pirita-Kose 4-6 aastased
17.00-17.45 P-K
17.00-17.45 P-K
Memme Musi 2-3 aastased
16.45-17.15 MM
Memme Musi 4-6 aastased-uus rühm
17.15-18:00
17.00-17.45
Endla La (3)4-6 aastased
16:00-17:00 E
16:30-17:30 E
Pirita-Kose 2-3 aastased-uus rühm
16.15-16.45 P-K
Pirita 2-3 aastased (rühm alustab novembrist)
15.45-16.25
Pirita 4-6 aastased
16.30-17.15 P
16.30-17.15 P
Euroopa kool P1& up
15.00-16.00
Kesklinn Valikrühm (Aste 2.2)
16.30-18.00 KS- akrobaatika
16.00-17.30 Klassikaline tants
19:00-20:00 Streetjazz
16.30-18:00
Kesklinn 6-8 aastased-uus rühm
15:00-16:00 KS-tantsutehnika
15.00-16.00 KS-akrobaatika
15.00-16.00 KS-tantsutehnika
Kesklinn 7-9 aastased (Aste 2.1)
15.00-16.30 KS-tantsutehnika
15.00-16.00 KS-Klassikaline tants
15.00-16.30 KS-akrobaatika
15:00-16:30 KS-tantsutehnika+rep.
.
Kesklinn 9-11 aastased
16:30-18:00
18.00-19.00 KS-Klassikaline tants
16:30-18:00 KS-tantsutehnika
Kesklinn 12-14 aastased- uus rühm
19.00-20.00 KS
19.00-20.00 KS
19.00-20.00 KS
Kesklinn 12-14 aastased (Aste 3.1)
19.00-20.30 Contemp.
19.00-20.30 Tantsutehnika +akro
19.00-20.00 Streetjazz
18.00-19.15 Tantsutehnika
Täiskasvanud
20.00-21.30 KS
20.00-21.30 KS
Kesklinn Soolotantsijad
18.30-20.00 KS
Kesklinn 2-3 aastased-uus rühm
17.30-18.00 KS
Kesklinn 4-6 aastased
18.00-19:00 KS
18.00-19:00 KS-akrobaatika
Kesklinn valikrühm 2 (5-7 aastased)
18:00-19:00 KS-akrobaatika
18:00-19:00 KS-tantsutehnika
17:00-18:00 KS-Klassikaline tants
Kesklinn 7-9 aastased poisid
18:00-19:00
17:30-18:30 Akrobaatika
18:00-19:00
Kesklinn 10-14 aastased poisid
18:00-19:00
17:30-18:30 Akrobaatika
18:00-19:00
* Registreerimine läbi Põnnipesa beebikooli
KS-Kesklinna saalid (Pärnu mnt. 69)
MM-Memme Musi LA saal
V-Viimsi saalid
P-K- Pirita-Kose LA saal
P-Pirita LA saal