Tööpakkumine tantsuõpetajale:

Tööülesanded:

  • Üldfüüsiliste tantsutundide läbiviimine mudilastele
  •  Tantsutundide planeerimine ja tutvustamine õppeaasta alguses.
  •  Lapsevanematele tagasiside andmine
  •  Osalemine TANTSUKLUBI KOIT ühisüritustel
  •  Vastavalt kokkuleppele ja tööjuhendile

Nõudmised kandidaadile:

  • Erialane haridus (võib olla omandamisel)
  •  Esmaabi koolituse läbimine
  •  Hea suhtlusoskus lastega
  •  Meeskonna töö oskus ja soov töötada lastega
  •  Kasuks tuleb samalaadse töö kogemus

Soovime leida inimest, kes teeb oma tööd armastuse, kire,
pühendumise ja hoolimisega nii enda kui teiste suhtes ning
on avatud loovale mõtlemisele ja Omalt poolt pakume:

  • Koostööd eriala armastavate inimestega
  •  Võimalust osaleda erialastel koolitustel
  •  Loomisrõõmu koos suurte ja väikestega
  •  Oma mõtete ja loomingu teostamist
  •  Tublimaid tunnustame

Tööle asumise aeg: 01.09.2015
Tööaeg: Töögraafiku alusel
Töötasu: Vastavalt töögraafikule
Asukoht: Tallinn (erinevad asukohad)
Kontaktisik: Kristina Raja
mob:56156937
e-post: raja.kristina@gmail.com
Vajalikud dokumendid: motivatsioonikiri, CV ning haridust- ja kvalifikatsiooni
Dokumendid esitada hiljemalt 1.augustiks 2015.a raja.kristina@gmail.com