Tööpakkumine tantsuõpetajale:

Tööülesanded:

  • Üldfüüsiliste tantsutundide läbiviimine mudilastele
  • Akrobaatika tundide läbiviimine poistele
  •  Tantsutundide planeerimine ja tutvustamine õppeaasta alguses.
  •  Lapsevanematele tagasiside andmine
  •  Osalemine TANTSUKLUBI KOIT ühisüritustel

Nõudmised kandidaadile:

  • Erialane haridus (eelneva töökogemuse korral võib olla omandamisel)
  •  Esmaabi koolituse läbimine
  •  Hea suhtlusoskus lastega
  •  Meeskonna töö oskus ja soov töötada lastega
  • Soov olla õpetaja
  •  Kasuks tuleb samalaadse töö kogemus

Soovime leida inimest, kes teeb oma tööd armastuse, kire,
pühendumise ja hoolimisega nii enda kui teiste suhtes ning
on avatud loovale mõtlemisele.

Omalt poolt pakume:

  • Koostööd eriala armastavate inimestega
  •  Võimalust osaleda erialastel koolitustel
  •  Loomisrõõmu koos suurte ja väikestega
  •  Oma mõtete ja loomingu teostamist
  •  Tublimaid tunnustame
Katseaeg: aprill/mai 2017

Tööle asumise aeg: 01.09.2017
Tööaeg: Töögraafiku alusel
Töötasu: Vastavalt töögraafikule
Asukoht: Tallinn (erinevad asukohad)
Kontaktisik: Kristina Raja
mob:56156937
e-post: raja.kristina@gmail.com
Vajalikud dokumendid: motivatsioonikiri, CV ning haridust- ja kvalifikatsiooni
dokumendid esitada hiljemalt 1.aprilliks 2017.a raja.kristina@gmail.com