Üldfüüsiline tantsuline treening

Treeningutel tegeletakse ühtsuse loomise, treeningvilumuse ja kohusetunde saavutamisega. Arendatakse  lapse kehalisi võimeid ja aidatakse kaasa lapse individuaalsele eakohasele arengule. Tantsutunnid põhinevad üldfüüsilisel tantsutreeningul, kus õpitakse oma keha tundma ja tunnetama. Õpitakse tantsusamme ja luuakse lihtsamat tehnilist koreograafiat. Oluline osa on tehniliselt õigel sooritusel ja kehatunnetusel. Osa tunnist viiakse läbi mattidel, kus õpitakse akrobaatilisi elemente ning sooritatakse painduvust arendavaid harjutusi. Tunnis sisu ja ülesehitus kohandatakse vastavalt rühmale.

Treenerid: Kristina Raja /Kristina-Maria Heinsalu /

Tunniks vajalik riietus:

Lasteaia õpilased: Must maika lõikega trikoo, must balletiseelik, valged sukkpüksid,mustad tantsusussid. Juuksed prantsusepatsis ja lahti ulatuv osa krunnis (vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi). Vajalikud krunninõelad ja võrk. Ehted ei ole lubatud!

Kooli õpilased (komplekt 1): must maika lõikega trikoo,pikad mustad retuusid, T- särk, sokid, treeningjalanõud (paksema painduva tallaga jazzisussid). Tundi viiakse läbi nii sokkides kui jalanõudega. Juuksed kinni pandult krunnis. (vältida liigseid haiget tegevaid juukselõkse ja kaunistusi). Ehted ei ole lubatud!